Виготовлення автомобільних ключів

Служба по изготовлению автоключей. Просто позвоните диспетчеру, а дальше дело за нами.

Виготовлення автомобільних ключів: немає нерозв’язних проблем!

Дублікат ключа для автомобіля здійснюється з різних причин, головними з яких є втрата або поломка оригіналу. Автомобільні замки мають особливу структуру, тому досить складно виготовити елемент, який забезпечить довгостроковий безперешкодний доступ до машини. Якщо машини, яким 20 і більше років, оснащені замками простіше, то сучасні іномарки мають безліч ступенів захисту від угону, тому дублікати для доступу до автомобіля можуть виготовити далеко не всі майстри.

Виготовлення автомобільних ключів: як це відбувається?

Втративши доступ до транспортного засобу, визначитеся, чи знаєте ви, що сталося з оригіналом відмикає механізму? Якщо він був зламаний або деформувався, є сенс викликати майстра по створенню дублікатів, а якщо втрачено, то потрібно міняти саме замикає пристрій.

Наші майстри дуже ретельно поставляться до вирішення вашої проблеми, вони досить оперативні, і здатні в найкоротші терміни розкрити машину (якщо є така потреба) і виготовити якісний аналог. Але пам’ятайте – наша компанія працює виключно законно і легально, і ми надаємо свої послуги тільки тим, хто має докази свого права володіння даними авто.

Дублікат ключа для автомобіля здійснюється за зразком оригіналу, осколках відмикає пристрою або серцевині замкового механізму. Врахуйте, що замовляти новий отпирающий елемент раціонально, в разі якщо точно знаєте, що оригінал не потрапив в руки недоброзичливців.

Складність замків до сучасних транспортних засобів настільки висока, що робити дублікати до їх відмикає пристроїв можна тільки по фірмовим заготівлях.

Що вигідніше: виготовлення автомобільних ключів або заміна замку?

Є різні типи закрепів. Найпростіші можна замінити в стислі терміни (навіть за півгодини) – і ви будете впевнені, що доступ до автомобіля має тільки той, у кого є новий ключик. Дуже різним є ситуація, якщо потрібен новий елемент подібного типу. Протиугінна система будь-якого з сучасних авто – дорога складна система. Виготовлення ключів для автомобіля з чіпом – це спосіб швидко відновити контроль над транспортним засобом.

  • Ключі з іммобілайзером коштують недешево, але обійдуться незрівнянно дешевше, ніж оновлення протиугінною системи. Власне ціна створення нового пристрою залежить від типу іммобілайзера (чіп, картка, смарт-ключ) і особливостей програмного забезпечення.
  • Виготовлення ключів для автомобіля з чіпом – складна процедура, для проведення якої застосовується спеціальне обладнання. Найменша помилка призведе до того, що протиугінна система заблокує двигун. Наша компанія має все необхідне оснащення, висококваліфікованих фахівців і рекомендації від сотень задоволених клієнтів.

Звертайтеся в будь-який час доби – ви залишитеся задоволені оперативністю, якістю роботи і розумними цінами!