Вантажне СТО

Компанія «Експрес Евакуатор» надає всі види послуг евакуації автотранспорту та спецтехніки по Києву і всій Україні, а також цілодобову техдопомогу на дорогах. Ми пропонуємо тільки якісні послуги евакуатора за найнижчими цінами, діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів.

Вантажне СТО

З усіх питань звертатися за телефоном: (095) 282-21-91 Владислав. В робочий час.

Власники важкої вантажної техніки часто стикаються з проблемою ремонту своїх автомобілів. Для такого виду авто існують спеціалізовані вантажні СТО, які можуть надати всілякі спеціалізовані послуги з ремонти транспорту.
Вантажні сто це не просто станції по ремонту, це спеціалізовані майстерні по ремонту габаритної техніки. Що важливо на такому СТО? В першу чергу, це наявність необхідних деталей високої якості. Ремонт габаритних автомобілів вимагає серйозного підходу до роботи, де абсолютно не місце халтури. Деталі для ремонту завжди повинні володіти гарною якістю. Вони повинні бути міцними і довговічними.

Ремонт вантажних автомобілів проходить в короткі терміни. По-перше, співробітники станцій по ремонту розуміють, що ваша техніка це ваші гроші, тому ремонт намагаються здійснити в максимально короткі терміни. Справа в тому, саме СТО зацікавлене в тому, щоб зробити всі необхідні роботи якомога швидше. Швидко це не означає, що в результаті клієнт отримає неякісну роботу. В даному випадку всі роботи виконуються за вищим розрядом. Всі необхідні деталі для ремонту співробітники СТО замовляють у перевірених і надійних постачальників.

Що стосується самих робіт на вантажних сто Київ, то можна привести цілий перелік різноманітних послуг.

Всі деталі замовляються через комп’ютерну програму. Максимальний термін доставки потрібних вам запчастин досягає двох тижнів. Такий проміжок часу зумовлений тим, що часто деталі замовляють через кордони і потрібен час, щоб здійснити доставку на станцію. На СТО подібного типу пропонують послуги з ремонту авто електроніки. Причому фахівці зможуть впоратися з поломкою будь-якої складності. При бажанні на таких станціях можна встановити спеціальну сигналізацію. Вам буде потрібно заплатити за саму сигналізації і власне за її установку. Також є послуга зі встановлення автономного опалення. Подібного роду послуга, може проводитися виключно за вашим бажанням.

Ремонт вантажівки на увазі також при необхідності заміну стекол. Йдеться про всі стеклах, які присутні в вашому автомобілі, бічні і лобове. Ремонт рам, турбін, щитка приладів, турбокомпресорів, ходової, рульових рейок, напівпричепів, пневматики, все це теж не є проблемою для таких станцій. Майстри допоможуть вам діагностувати вашу поломку і в найкоротші терміни відремонтують ваш вантажівка.

Вантажні СТО надають одні з найважчих видів ремонтних робіт. Наприклад, таких як ремонт двигуна. Це досить трудомісткий процес, в якому не можна допускати помилок. Подібні послуги робляться досвідченими працівниками, тому можна не переживати за результат такого ремонту автомобіля.
Також на таких станціях проводяться при потребі заміни ресори, ремкомплектів супортів. Комп’ютерна діагностика важкої техніки – не проблема для таких станцій. Майстри також проводять всі необхідні зварювальні роботи, діагностику всіх систем автомобіля і при потребі, ремонт паливної апаратури і ходової частини ..

Вантажні станції технічного обслуговування займаються і звичайної заміною шин. Так як у вантажних автомобілів набагато частіше виникає потреба в заміні шин, то цей процес є добре налагодженим на сто, а також не займає багато часу. Як йдеться у майстрів «вже рука набита». За рахунок того, що на сто використовується тільки найкраще сучасне обладнання та матеріали, цей процес відбувається максимально швидко і якісно.

Клієнти завжди можуть вибрати деталі різних фірм, так як на СТО завжди є пристойний асортимент. Деякі необхідні запчастини знаходяться безпосередньо на складі, тому іноді може виникнути необхідність трохи почекати, поки їх доставлять на СТО. Досить часто станції технічного обслуговування вводять різні системи лояльності для постійних клієнтів. Це робиться для того щоб в наступний раз клієнт міг отримати знижку на ремонт. Зазвичай величина знижки залежить від того як часто ви користуєтеся певним СТО, а також вона зростає з кожним вашим новим зверненням.