Програмування автомобільних ключів

Служба з програмування автоключей. Просто зателефонуйте диспетчеру, а далі справа за нами.

Програмування автомобільних ключів: ми знаємо, як вам допомогти!

Програмування ключів авто проводиться в декількох випадках – при виході з ладу рідних ключів або втраті одного з пристроїв, які забезпечували доступ до керівництва автомобілем. У першому випадку береться заготовка (болванка), на яку прописують програмне забезпечення, що дозволяє впливати на електронну систему безпеки.

У другому випадку потрібно ввести корективи в програму іммобілайзера самого автомобіля, щоб виключити сторонній вплив на транспортний засіб, адже машину можуть банально викрасти. Існує ще таке поняття, як перечіповка ключа. Якщо в системі відбувся збій і машина не визнає «рідний чіп», викликають майстрів для усунення конфлікту в електроніці.

Як відбувається програмування автомобільних ключів?

Програмування ключів авто – процедура, яка проводиться за допомогою спеціального дорогого обладнання. На місце, де стоїть машина, виїжджає наш майстер і усуває проблеми.

Якщо у вас є болванка, на якій скопійовані ключі з іммобілайзером, виїзд на місце необов’язковий. Але підтвердження права на транспортний засіб, доступ до якого надасть чіп, необхідно.

Наша компанія – досить велика, має обладнання, що дозволяє зробити ключі з іммобілайзером будь-якого типу: чіп, смарт-ключ, картка і так далі. Спроба заощадити, викликавши майстра подешевше, може привести до того, що машина дублікат не визнає (про це буде свідчити, згаслий значок на панелі) і заблокує двигун. Усунути цю проблему обійдеться набагато дорожче, ніж замовити програмування чіпів в нашій компанії.

Програмування автомобільних ключів, як спосіб заощадити

Перш, ніж спробувати зробити спробу самостійно усунути проблему, пам’ятайте, що навіть наявність програматора потрібної моделі не дає гарантії, що дублікат буде ідентичним рідному пристрою, що забезпечує доступ до транспортного засобу. А значить, протиугінна система заблокує двигун – і відновлення його роботи обійдеться значно дорожче, ніж виклик фахівців нашої компанії.

Ми маємо хорошу репутацію – це обов’язкова якість для підприємства, яке виробляє програмування ключів іммобілайзера, тому що фактично ви надаєте майстру достатньо інформації для викрадення транспортного засобу. Не звертайтесь до замовлення зробити програмування чіпа іммобілайзера, до приватних осіб, навіть якщо вони пропонують дуже дешеві тарифи: ризик надто великий!

Програмування чіпів і електронних ключів всіх інших типів є однією із спеціалізацій нашої компанії. Ми пропонуємо можливості для покращення якості послуги за розумними цінами – звертайтеся в разі появи непередбачених проблем з доступом до машини!