Послуги трала

Компанія «Експрес Евакуатор» надає цілодобово послуги низькорамних тралів для перевезення негабаритних вантажів. Діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів.

Трал по Києву

Наша компанія пропонує послуги трала до 60 тонн по Києву і Україні. Даний вид послуг розрахований як для юридичних, так і фізичних осіб, яким необхідно здійснити перевезення великогабаритного та негабаритного вантажу всіх різновидів.

Негабаритним вантажем вважаються вантажі, чия довжина більше 20 м., Ширина більше 2,5 м. І висота більше 4 м. До такого виду вантажів може ставитися різна спецтехніка, автотранспорт, будівельні споруди, специфічні конструкції і т.п.

Трал являє собою вантажний транспорт – тягач, до якого замість кузова приєднується платформа з низьким розташуванням рами. Бувають кілька типів тралів, які призначені для певного виду перевезень. Наприклад, послуги перевезення вантажів траломс низькою підвіскою, граничної масою вантажу, що перевозиться до 60 тонн, зазвичай замовляють для перевезення автомобілів, бульдозерів, тракторів та іншого транспорту. Такі трали мають в своїй комплектації пневматичну підвіску, у них більше п’яти осей. Згідно з правилами безпеки, перевіз спецтехніки тралом з граничною масою вантажу, що перевозиться менше 30 тонн заборонений. На таких тралах можна перевозити тільки великогабаритні вантажі.

Через відсутність бортів, при перевезенні вантажу на тралі, його ретельно фіксують спеціальними пристосуваннями – лебідками, розширювачами, гачками. За навантаження і кріплення вантажу на тралі відповідають фахівці з безпеки дорожнього перевезення. Буває, що вантаж виходить за габарити самої платформи, тому, якщо такий вантаж погано закріплений, він буде представляти загрозу для оточуючих автомобілістів в момент транспортування. Немає більше іншої спецтехніки, яка могла б перевозити подібний нестандартний вантаж. Таким чином, послуга – оренда трала Київ, користується великою популярністю.

Ціна на послуги спецтехніки – тралів буде залежати від обсягу вантажу, що перевозиться, складності вантажно-розвантажувальних робіт, а також від відстані перевезення. Як правило, послуги трала обходяться на 30-40 відсотків дорожче звичайних вантажоперевезень фурами. Транспортування вимагає отримання спеціальних документів і дозволів на трал. Україна велика країна з безліччю міст, в будь-який з них наша компанія готова доставити ваш вантаж в цілісності і безпеки за короткий проміжок часу.

Наша компанія має великий досвід в сфері вантажоперевезень, нам можна довірити будь-який вантаж, якщо вам потрібна перевезення вантажів тралом, ми гарантуємо його стовідсоткову доставку. Сама оренда трала, включає в себе цілий спектр додаткових послуг з навантаження і вивантаження вантажу, його переміщенню, оформлення спеціальних дозволів і т.п. Весь спектр цих послуг надається висококваліфікованими фахівцями нашої компанії, коли клієнт замовляє трал. Фахівці виїжджають на місце призначення, оглядають вантаж, вимірюють габарити, після цього, вибирається необхідний вид трала, в який буде здійснюватися навантаження. Перед завантаженням вантажу на трал, фахівцями з безпеки складається план його розміщення і кріплення. Далі, диспетчерська служба компанії, повідомляє водієві маршрут доставки вантажу. Через певний час, вантаж доставляється за місцем призначення, де наші фахівці його вивантажують.

Якщо вам необхідний трал Київ, наша компанія готова запропонувати свої послуги з його оренді. У машинному парку є різні трали необхідної довжини і вантажопідйомності. Це дозволяє здійснювати перевезення всіх можливих вантажів. Ми надаємо свої послуги не тільки в Києві, але у всіх інших містах України. Цінова політика досить гнучка, для постійних клієнтів у нас завжди є знижки. Маючи великий досвід і добру репутацію на ринку, ми готові взятися за будь-яку роботу і завжди раді бачити нових клієнтів. Щоб оформити замовлення на перевезення, досить залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за контактними телефонами. Процедура перевезення вантажів тралом розгляду заявки доволі швидка, фахівці нашої компанії застосовується зв’яжуться з вами, і будуть вести індивідуальну роботу. Економте свій час, гроші і нерви разом з нами.