Кран-маніпулятор

Цілодобово. Недорого. Просто зателефонуйте диспетчеру. В якості наших послуг не сумнівайтеся. Нам довіряють. Величезний досвід - не єдина наша якість.

Послуги крана маніпулятора в Києві і Україні

Вам потрібні послуги крана маніпулятора? Київ просто переповнений фірмами, що надають таку допомогу, але найдорожчі, найкращі і якісні послуги крана маніпулятора Ви знайдете тільки у нас.

«Експрес Евакуатор» має величезний досвід роботи з перевезення спецтехніки і, якщо у Вас виникнуть якісь питання, можете сміливо звертатися в наш диспетчерський центр. Наші оператори дадуть відповіді на всі виниклі питання і підкажуть Вам найбільш зручний час і умови транспортування.

Маніпулятор – це особливий вид вантажної спецтехніки, який на своїй базі має гідравлічний кран маніпулятор, за допомогою якого можна легко зробити завантаження автомобіля, практично будь-якого матеріалу або товару за короткий час.

Наша компанія володіє великим парком найкращих кранів маніпуляторів в Києві, з їх допомогою можна швидко провести роботу з навантаження і транспортування великих вантажів в будь-яке місце призначення.

Слід зазначити, що евакуатор маніпулятор (евакуатор з краном) для спецтехніки має деякі відмінності від звичайних евакуаторів, завдання яких перевозити автомобілі, основна відмінність – вантажопідйомність. Перед тим як замовляти евакуатор з краном, не забудьте з’ясувати потрібну Вам тоннажність.

Пропонуємо Вам ознайомитися зі списком дорожніх проблем і несправностей, при яких потрібно використовувати кран маніпулятор (Київ, Україна):

  • пошкоджена ходова частина автомобіля
  • машина виявилася на боці, перекинулася або знаходиться за межами дороги
  • заблокувалися колеса автомобіля або ж вони зовсім відсутні (внаслідок аварії)
  • заблокована або несправна коробка передач Вашого автомобіля не дозволяє виконати транспортування на зчепленні або за допомогою часткового навантаження авто

Також послуги крана маніпулятора можна застосувати в наступних сферах:

  • перевезення будматеріалів, предметів із залізобетону, колод і ін.
  • перевезення скла, перевезення за допомогою піраміди.
  • проведення робіт на території складу, дачної ділянки, або на будмайданчику

Звертаючись в нашу фірму ми гарантуємо, що Ви не отримаєте відмову через відсутність необхідного евакуатора маніпулятора. Всі водії нашого транспортного парку є корінними жителями столиці і вони відмінно знають будь закуток, як Києва, так і області. Також варто відзначити, що кожен водій нашого автопарку чудово розбирається в комплектації свого крана маніпулятора і самостійно може виконати навантаження і розвантаження без сторонньої допомоги.

Виходячи з поставленої Вами задачі, наші фахівці в найкоротший час допоможуть підібрати і замовити евакуатор з маніпулятором оптимальних розмірів і комплектації. Працездатність і технічний стан наших евакуаторів маніпуляторів знаходиться під постійним контролем досвідчених механіків. У разі якоїсь поломки бригада автослюсарів вживатиме всіх необхідних заходів, щоб повернути спецтехніку в лад. Ми маємо власне СТО завдяки чому абсолютно вся техніка знаходиться в 100% готовності 24 години на добу.

Пам’ятайте, що ми з радістю готові допомогти Вам вирішити проблему, пов’язану з транспортуванням вантажу, запропонувавши кран маніпулятор. Послуги евакуатора з маніпулятором – це ідеальний варіант для транспортування вантажів будь-яких розмірів в потрібний пункт. Кран маніпулятор (Київ, Україна) є універсальним рішенням в області вантажних перевезень.