Автовоз

Компанія «Експрес Евакуатор» надає всі види послуг евакуації автотранспорту та спецтехніки по Києву і всій Україні, а також цілодобову техдопомогу на дорогах. Ми пропонуємо тільки якісні послуги евакуатора за найнижчими цінами, діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів.

Послуги автовозу в Києві і Україні

Автовоз – це окремий вид техніки, завданням якого є перевезення автомобілів. Залежно від свого типу, автовози можуть перевозити від одного до декількох автомобілів одночасно. Наша компанія протягом останніх років вважається провідною в сфері автомобільних перевезень на дорогах Києва і України. Також в нашому розпорядженні величезний парк спеціальної транспортної техніки.

Ми надаємо послуги автовозу по Києву і Україні. Скориставшись нашими пропозицією, ви будете мати можливість здійснити перевезення:

  • автомобілів великогабаритних розмірів і лімузинів легкових автомобілів,
  • джипів і позашляховиків
  • яхт, катерів, катамаранів, човнів
  • мотоциклів, моторолерів, мопедів

Безсумнівним плюсом при використанні автовозів є економія коштів і часу. Це можливо через перевезення відразу декількох автомобілів на одному автовоз – як нових, так і побували в ДТП.

Перевезення транспорту за допомогою атовоза – це досить затребуваний сервіс, який повинен відповідати вимогам автосалонів. У числі наших партнерів є найбільші автосалони Києва та України, які вже встигли оцінити якість нашого сервісу найвищою оцінкою. Слід врахувати, що при перевезенні нових автомобілів дуже важливо зберегти вигляд всіх деталей в ідеальному стані. Наші фахівці дуже дбайливо ставляться до вантаження і вивантаження транспорту, щоб уникнути появ зовнішніх пошкоджень. Так само варто відзначити, що перевезення відразу декількох автомобілів є менш витратною за часом і фінансів процедурою. Перевезення саме таким чином дає можливість контролювати пересування автомобілів і не упускати їх з поля зору.

Наш парк автовозів володіє технологічними можливостями, завдяки яким можна повністю використовувати простір для найкращої щільності навантаження автомобілів і подальшої їх транспортування. Весь транспорт фіксується на спеціальній рамі напівпричепа автовозу і запобігає можливе зміщення машин при транспортуванні.

Кому можуть стати в нагоді послуги автовозу?

Послуги автовозу (Київ) корисні покупцям машин з інших міст або інших країн. Первозданний вигляд купленого автомобіля гарантується при правильній навантаженні-розвантаженні і надійної правильної транспортуванні. Замовивши автовоз в нашій компанії Ви можете бути спокійні за збереження транспортного засобу. У нашому розпорядженні є власна СТО, на якому все автовози щодня проходять технічний огляд.

Вам потрібно перевезти власний автомобіль? Ми можемо запропонувати Вам укласти партнерську угоду або постійне взаємовигідне співробітництво. У нашій компанії працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці, завдяки яким ми можемо вирішувати найскладніші технологічні завдання. Ми чекаємо ваших дзвінків і готові допомогти вам, надавши послуги автовозу в Києві (Україна).