Вантажний евакуатор

Компанія «Експрес Евакуатор» надає цілодобово послуги евакуатора для вантажної техніки.

Недорогий вантажний евакуатор в Києві

Незалежно від погоди, часу доби і дня тижня, компанія «Експрес евакуатор» готова надати недорогий вантажний евакуатор в Києві, для евакуації вантажівки. Неважливо, автомобіль просто вийшов з ладу і не може продовжувати рух або несправний в результаті аварії, ми надамо евакуатор для вантажної техніки цілодобово. Тому немає необхідності обдзвонювати всілякі служби, якщо несправність вашого транспортного засобу припала на нічний час доби, досить виписати собі наші номери гарячих ліній.

Варто відзначити, наш парк евакуаторів найбільший і налічує сорок одиниць техніки, ми можемо забезпечити транспортування транспортного засобу, загальною масою до 120 тонн.

Якщо виникла ситуація, коли терміново необхідна евакуація вантажного транспорту, телефонуйте нашим диспетчерам за номерами, які ви можете взяти на нашому сайті.

Дізнатися вартість ви зможете, зв’язавшись з нами, так як для кожного випадку різна ціна. Це може бути пов’язано з рядом причин, наприклад, ваше місце розташування, марка, габарити і вага вашого авто.

Ми надаємо послуги, як приватним особам, так і корпоративним клієнтам на постійній основі. Для постійних клієнтів є безліч знижок і тарифні плани.

Компанія працює більше 5 років і за цей час набула неоціненного досвіду. За рахунок великого автопарку, ви можете бути впевнені, що звернувшись до нас, ви завжди маєте можливість викликати евакуатор вантажних машин.

Наявність власного СТО дає можливість регулярно підтримувати робочий стан наших машин.

Наші співробітники висококваліфіковані фахівці, ми гарантуємо високу якість роботи і надійність, в чому змогли переконатися вже багато наших клієнтів.

Найвигідніша, надійна і оперативна компанія, що надає евакуатор для вантажних автомобілів – саме таким чином ми зарекомендували себе на ринку. У цьому ви можете переконатися самостійно, скориставшись нашими послугами. Виникли питання ?! Ви можете знайти відповіді на сторінках нашого сайту.

Ми надаємо послуги по Києву і області, а це значить, якщо транспортний засіб зламалося, наприклад, в населеному пункті Біла Церква, а найближчий сервісний центр в столиці, ви можете замовити у нас евакуатор для вантажівок цілодобово, і ми транспортуємо ваш тягач разом з причепом в пункт призначення.

Якщо ви не потрапляли в ситуацію, коли необхідна допомога екстрених служб, рекомендуємо потурбуватися про наявність контактів нашої гарячої лінії завчасно.

Звернутися до нас – це найкращий вибір, якщо потрібні послуги вантажного евакуатора. Ми володіємо безліччю переваг в порівнянні з іншими службами.