Перевезення спецтехніки

Компанія «Експрес Евакуатор» надає всі види послуг перевезення будівельної спецтехніки та сільськогосподарської техніки. Ми без проблем перевеземо по Києву і Україні екскаватори, бульдозери, навантажувачі, трактори, комбайни з жаткою і без, бункери і т.д. Діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів.

Перевіз спецтехніки в Києві та Україні

Перевезення спецтехніки в Києві потребує дотримання багатьох умов для транспортування – спеціалізованого обладнання, професійних машин, які мають певну вантажопідйомність. Ситуації, коли виникає потреба в послугах транспортування великогабаритної спецтехніки, можуть трапитися в будь-який час доби. Компанія «Експрес Евакуатор» виїжджає на виклик 24 години на добу, що б вам не доводилося чекати початку робочого часу.

Замовити послуги перевезення спецтехніки можна по телефону або на сайті express-evakuator.com.ua. У нашому розпорядженні велику кількість робочих професіоналів, достатній парк автомобілів, які дозволяють швидко виконувати надійшли замовлення.

Перевезення великогабаритної спецтехніки будь-якого розміру і ваги для нас зовсім не проблема. Ми гарантуємо повну безпеку і надійність від нашої компанії. Якщо вам потрібно недорого перевезти трактор, комбайн з жаткою, бункер, або будь-яку іншу сільгосптехніку ми будемо раді допомогти вам!

Особливості транспортування спецтехніки

Кожен вид діяльності вимагає не тільки висококваліфікованих працівників, але ще використання унікального, специфічного обладнання. У нашій сфері діяльності, обладнання буде відрізнятися не тільки складністю пристрою, а ще приналежністю до спеціальних вантажів, які різні за вагою, розмірами і габаритами. Виникає маса труднощів, коли потрібно транспортувати техніку, однак Експрес Евакуатор зробить все швидко і якісно.

Як правило, процес підготовки до виїзду включає:

 • Оформлення необхідних документів. Перш за все, потрібно отримати дозвіл для транспортування вашої техніки. Воно видається кваліфікованим юристом. Якщо ви не бажаєте самим займатися роботою з документами, наша компанія візьме це на себе. Штат наших співробітників включає всіх необхідних фахівців для оформлення замовлення від і до.
 • Кожна техніка індивідуальна і специфічна. Ми заздалегідь узгодимо з Вами маршрут проїзду. Даний маршрут буде обговорено з урахуванням, рельєфу, якості доріг, а так же частин маршруту, де дозволений або заборонений проїзд великовагових автомобілів.
 • Ціна перевезення будівельної спецтехніки (екскаватора, бульдозера, ковзанки, навантажувача) обговорюється заздалегідь. Кожна людина має в своєму розпорядженні певним бюджетом, тому ми вважаємо своїм обов’язком сказати про цінову політику до виїзду. Загальний тариф для перевезення скласти неможливо – для кожної машини він має ряд факторів, які можуть змінюватися в залежності від багатьох причин.

Переваги «Експрес Евакуатор»

Ми прагнемо подобатися кожного клієнта. Крім машин для перевезення спецтехніки, ми надаємо різні послуги:

 • Кран маніпулятор
 • тягач фур
 • автовоз
 • техдопомога на дорозі
 • вантажне СТО
 • довантаження
 • послуги трала
 • аварійне відкриття авто
 • зварювальні роботи

У нашому парку присутні евакуатори різних потужностей і розмірів. тільки Експрес-Т може надати Вам супер потужний евакуатор Renault Magnum і йому подібні евакуатори.

Якщо Ви зацікавлені в перевезенні великогабаритних спецтехніки, телефонуйте до нас прямо зараз, ми завжди раді допомогти Вам у транспортуванні Вашої техніки.

Нагадуємо Вам що ми працюємо цілодобово, без вихідних.