Довантаження

Компанія «Експрес Евакуатор» надає всі види послуг евакуації автотранспорту та спецтехніки по Києву і всій Україні, а також цілодобову техдопомогу на дорогах. Ми пропонуємо тільки якісні послуги евакуатора за найнижчими цінами, діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів.

Довантаження по Україні від 800 до 1500 грн. протягом 3-х днів.

Довантаження по Україні є популярним видом доставки в нашій країні. Особливість довантажити Україні полягає в тому, що перевезення вантажу відбувається попутним вантажним транспортним засобом. Таким чином, один автомобіль перевозить різні вантажі різні замовників. Ключовою перевагою довантажити Україні є низька вартість доставки. Отже, якщо ви хочете заощадити на доставці вантажу, необхідно використовуватися послугу довантаження. Як правило, довантаження замовляють у разі потреби перевезення однієї або двох речей, які займають небагато місця.

Наприклад, якщо потрібно здійснити перевезення шафи, пральної машини, холодильника чи іншого габаритного вантажу, замовляти спеціально автомобіль не має сенсу. Крім очевидної переваги, довантаження також володіє і іншими достоїнствами, а саме:

  • Замовити довантаження по Україні можна для перевезення вантажу вагою від одного кілограма.
  • Є можливість вибрати вид транспорту перевезення вантажу, а також замовити доставку зі схожими вантажами.
  • Істотна економія фінансів і часу, так як довантаження по Україні здійснює дуже швидко, а вартість дуже низька.

Як вираховується вартість перевезення догрузом по Україні? З огляду на те, що ваш вантаж буде відправлений в попутному напрямку з вантажем з інших замовників, то витрати на перевезення обчислюються виходячи з ваги і займаної площі. Чим більше вага і габарити вантажу, тим дорожче його перевезення.

Якщо вам потрібен довантаження по Україні, скористайтеся одним із зазначених на сайті телефонів і дізнайтеся вартість перевезення догрузом. Звернемо вашу увагу на те, що наша компанія вже довгі роки займається перевезеннями різних видів. Наш досвід і високий рівень професіоналізму гарантує пунктуальність і безпечну доставку вашого вантажу.

Потрібно відправити невелику кількість товару? Телефонуйте! Довантаження!